Modne kurtki na zimę dla kobiet plus size

Author: | Posted in Kurtka No comments

Czy kobiety plus size mogą czuć się modne? Zdecydowanie tak. Coraz więcej marek modowych stawia na ubrania dla pań, które mają odrobinę nadprogramowych kilogramów. Moda naprawdę nie jest zarezerwowana tylko dla osób szczupłych. Warto wiedzieć, jakie kurtki zimowe damskie plus size będą modne w najbliższym sezonie. Poniżej szybki przegląd propozycji.

Puchowe kurtki na zimę

Kurtki wypełnione naturalnym puchem z gęsi to najlepsza rzecz na zimę. Tego typu odzież wierzchnia jest niezwykle lekka i przewiewna, jednocześnie zapewnia komfort termiczny. W zależności od tego, czy kupi się kurtkę stworzoną z myślą o cieplejszej zimie, czy też na wyjątkowo duże mrozy, zawsze będzie się odczuwało komfort termiczny. Kurtka puchowa plus size to model odrobinę dłuższy, pikowany w taki sposób, że odzież wierzchnia optycznie nie dodaje kilogramów. Najlepiej kupić właśnie taką kurtkę w jednolitym eleganckim kolorze, na przykład w czerni, szarości lub beżu. Pięknie prezentują się również kurtki brązowe, zielone oraz bordowe.

Parki na zimę dla kobiet plus size

Parka z kapturem to propozycja na wyjątkowo chłodne dni, kiedy to dodatkowo odczuwalną temperaturę obniża wiatr. Parki posiadają kaptury, często ozdobione za pomocą sztucznego lub naturalnego futerka. W takich kurtkach spokojnie można spędzić cały dzień na zewnątrz, to zatem idealna odzież wierzchnia dla tych kobiet, które zimą lubią wychodzić z domu. Warto sprawić sobie dłuższą parkę, która w pasie posiada troczek. Dzięki temu kurtkę można dobrze dopasować do sylwetki. Parka to zawsze dobry wybór, inwestycja na lata. Gdy kupi się modną parkę w kolorze ciemnej zieleni, khaki lub brązu, do szafy wprowadzi się rzecz na wiele sezonów. Parki z tkaniny hydrofobowej są odrobinę droższe, ale doskonale chronią nawet wtedy, gdy na zewnątrz panuje chlapa.