Damskie płaszcze i puchowe kurtki na zimę

Author: | Posted in Kurtka No comments

Zimowe kurtki oraz płaszcze damskie prezentują się wyjątkowo kobieco i zapewniają odpowiedni komfort cieplny nawet w czasie wyjątkowo chłodnych dni. Jak właściwie dobrać takie kurtki i dopasować je do swojego stylu?

Krótka, czy długa kurtka puchowa?

Zarówno krótkie, jak i długie kurtki puchowe cieszą się dużą popularnością. Pikowane sukienki prezentują się wyjątkowo estetycznie i doskonale pasują także do eleganckich stylizacji. Nie jest również prawdą, ażeby pikowanie pogrubiało, po prostu nadaje ono ciekawego charakteru kurtce. Długa kurtka puchowa zapewni dodatkową ochronę przed wiatrem i doskonale sprawdzi się w czasie szczególnie mroźnych dni.

Jak nosić kurtki pikowane?

Sklep odzieżowy Brendi posiada w swojej ofercie różnorodne damskie kurtki pikowane. Zarówno szczupłym, jak i puszystym paniom doskonale będą pasowały długie, pikowane płaszcze. Krótkie kurtki pikowane posiadają natomiast mniej formalny charakter i sprawdzą się przede wszystkim u aktywnych kobiet, które lubią czuć swobodę w każdej sytuacji. Kurtki tego rodzaju nosić można właściwie do dowolnych stylizacji. Najwięcej kobiet decyduje się na wybór kurtki w klasycznym odcieniu czerni, jednak można również postawić na czerwony lub inny żywy odcień, który pozwoli wyróżnić się z tłumu.

Stylizacje z kurtkami puchowymi

Długa i elegancka kurtka pikowana doskonale będzie prezentowała się nawet w zestawieniu z długą sukienką i pozwoli stworzyć estetyczną stylizację wieczorową. Poza tym przedłużane kurtki zimowe oraz płaszcze doskonale wyglądają w towarzystwie jeansów lub rajstop i wysokich kozaków. Pikowana kurtka będzie prezentowała się wspaniale w towarzystwie długiego płaszcza.