Co zakładać na górę do męskich joggerów czyli kilka porad dotyczących męskich stylizacji

Author: | Posted in men No comments

Magazyny modowe w ostatnim czasie coraz większą uwagę skupiają na mężczyznach, którzy zaczęli ubierać się dużo odważniej i modniej niż w zeszłych latach. Sami (lub z pomocą pań) szukają ubrań stylowych, wygodnych i dopasowanych do swoich sylwetek i stylu życia. Co powinno znaleźć się w szafie stylowego mężczyzny? Oto kilka wskazówek dotyczących męskich stylizacji. Zapraszam poniżej.

Joggery męskie

Spodnie typu joggery męskie to ostatnio „must have” w męskiej szafie. Mimo, iż na pierwszy rzut oka sprawiają wrażenie luźnych spodni, przypominających nieco dresy – mogą być podstawą bardzo modnej i stylowej stylizacji. Joggery męskie mogą być jeansowe lub bawełniane. Ważne jest ich odpowiednie dopasowanie do sylwetki. Odpowiednie dobranie do nich innych elementów może stworzyć ubiór zarówno do pracy, jak i na większe wyjście ze znajomymi.

Skórzana lub jeansowa ramoneska

Bez względu na wiek stylowego mężczyzny, warto by każdy z nich miał w swojej garderobie dobrze skrojoną i dopasowaną kurtkę ramoneskę.
Skórzana lub jeansowa świetnie będzie pasować z joggerami i trampkami lub snickersami (rodzaj sportowego obuwia). Taki zestaw nie tylko kojarzy się ze sportową elegancją, ale jest chętnie wykorzystywany przez panów na bardzo wiele okoliczności.

Stylowe obuwie

Buty to ważny punkt każdej męskiej stylizacji. Oprócz tego, że muszą być zawsze czyste – powinny być idealnie dobrane rozmiarowo oraz wykonane z dobrych jakościowo materiałów. Najlepsze jest skórzane obuwie, które świetnie wygląda nawet po kilku sezonach. Ponadto, nie straszne im różnorodne warunki atmosferyczne oraz wielogodzinne noszenie. Nie warto na nich oszczędzać.

Dobrze skrojona koszula

Bez względu na sylwetkę, każdy pan w swojej szafie musi mieć dobrze skrojoną koszulę. To ona idealnie się sprawdzi wszędzie tam, gdy nie wiemy co na siebie założyć. Koszulę w kartkę można założyć do joggerów, planując wyjazd za miasto lub całodzienne pędzanie czasu ze znajomymi na świeżym powietrzu. Biała koszula z długim lub krótkim rękawem, idealnie sprawdzi się zarówno do pracy, jak i na randkę.